logo Golem finance logo Paliva Cermk

logo Meec.cz

Přeštice byty

Přeštice se nacházejí v Plzeňském kraji, v okrese Plzeň-jih, zhruba 20 km od Plzně. Žije zde kolem 7000 obyvatel.  Město je známo velmi malou nezaměstnaností, díky široké nabídce zaměstnání v místním průmyslu. I to je důvod pro koupi rodinného domu či bytu v Přešticích. Venkovský ráz přeštického okolí a krásná příroda nabízejí mnoho zážitků nejen pro turisty, ale i pro rodiny s dětmi. Prodat zde chatu, chalupu, byt, nebo rodinný dům, není problém, stejně jako koupě bytu, domu nebo jiného rekreačního subjektu. Pokud potřebujete ubytování nebo bydlení co nejblíže Plzni, jsou Přeštice dobrou volbou.

V Přešticích naleznete Městský úřad, úřad práce, finanční úřad, poštu, policii, hasičský sbor, záchranku. Pro děti tu jsou tři mateřské školky, dvě základní školy, gymnázium. Hudební, výtvarné a taneční nadání mohou děti rozvíjet v základní umělecké škole. Dům dětí a mládeže jim pak nabízí trávení volného času v mnoha zájmových kroužcích. Najdete tu ordinaci nejen praktického lékaře, ale i lékaře jiných oborů. Funguje zde široká obchodní síť. Na vysoké zaměstnanosti se mimo jiné podílí též ubytovací zařízení nabízející ubytování přespolním zaměstnancům, ať jsou to ubytovny, penziony, nebo hotely. Koupě chat a chalup v regionu přispívá k relaxaci a odpočinku jednotlivců, ale i celých rodin. Ubytování v Přešticích je tedy naprosto ideální. Plná občanská vybavenost a krásná okolní příroda je velkým lákadlem především pro mladé rodiny.

Zájemci o koupi bytu, či domu v Přešticích zajisté ocení také širokou možnost kulturního vyžití. Městská knihovna nabízí svým čtenářům kromě klasické literatury mnoho novinek. Ve městě aktivně působí ženský pěvecký sbor, divadelní soubor, dechový soubor Základní umělecké školy a několik skupin mažoretek pro mladá děvčata. Přeštice nabízejí svým obyvatelům bohaté sportovní vyžití. Hraje se tu fotbal, národní házená, basketbal, odbíjená, tenis, florbal, stolní tenis atd.  Ženy se scházejí na cvičení, či moderní tanec. Stejně tak tu nacházejí uplatnění myslivci, zahrádkáři, rybáři a to vše v tak malé vzdálenosti od Plzně, že je toto město přínosem pro bydlení a ubytování, ať již krátkodobé nebo dlouhodobé.

Láká vás nabídka bydlení v Přešticích? Pak si pronajměte nějaký byt z nabídky byty Přeštice nebo si kupte již postavený rodinný dům. Nabídek na ubytování v Přešticích je celá řada. Reality Přeštice vám mají co nabídnout.

Nebyly nalezeny žádné položky odpovídající danému výběru.

Rychlý kontakt

Telefon
+420 607 253 317
Email
info@reality-cermak.cz

Zasílání novinek

Pro automatické zasílání našich nových nabídek zadejte zde prosím váš email.

Doporučujeme

 NOVINKY: